Продава се Тристаен апартамент в Несебър – 96 кв.м за 1667 €/кв.м

  • 160,000€
  • 1,667€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 160,000€
  • 1,667€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Предлагаме просторен обзаведен тристаен апартамент с гледка към планината в жилищна сграда близо до морето в гр. Несебър.

Жилището е с площ 96 кв.м и се намира на 4-ти етаж.

Апартаментът се състои от: коридор, светъл просторен хол с камина и кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, складово помещение, 2 тераси.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Сградата разполага с контрол на достъпа, озеленени площи и др.

Сградата има Акт. 16 и разрешение за ползване.

Сградата НЯМА ГОДИШНА ТАКСА ПОДДРЪЖКА.

Намира се на 500 метра от плажа.

Около жилищната сграда има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, ресторанти, банки, аптеки, болница, училище, детска градина, салони за красота, автобусна спирка, парк с детски площадки, спорни площадки, плаж и др.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 160,000€
  • Size: 96 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Печка, камина
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Несебър
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria

0 Review