Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток – 101 кв.м за 870 €/кв.м

  • 87,870€
  • 870€/m²
Област Перник, гр. Перник, Изток
Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 101 кв.м за 870 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 101 кв.м за 870 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 101 кв.м за 870 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 101 кв.м за 870 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 101 кв.м за 870 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 101 кв.м за 870 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 101
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Перник, гр. Перник, Изток
  • 87,870€
  • 870€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 101
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Агенция Явлена ексклузивно предлага продажба на апартаменти в жилищен комплекс „Зора“, в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се зелени райони на гр. Перник, с административен адрес кв. „Изток“, ул. „Юри Гагарин“, бл. 27.

По Автомагистрала „Струма“, комплексът е отдалечен на 23 км (20 мин.) от ж. к. „Люлин“, гр. София, а по бул. „Цар Борис III“ на 20 км (20 мин.) от ж. к. „Бъкстон“, гр. София.

Жилищен комплекс “Зора” представлява комплекс от затворен тип.

Комплексът е ориентиран североизток-ягозапад и разполага с отделен вход за всяко от двете крила, които предлагат разнообразие от двустайни и тристайни апартаменти с различна площ, с функционално и практично разпределение, без загуба на пространство.

Общите части са добре организирани, достатъчно широки и светли. Всеки един от входовете разполага и с асансьор. Сградата е реновирана напълно и изцяло, с нова топлоизолация по фасадата, хидроизолация на плосък покрив, подменени стъклопакети, нова ВиК и електрическа инсталация.

Състои се от 8 етажа с общо 88 апартамента, които се предлагат за продажба на шпакловка и замазка. Комплексът разполага със собствено оградено дворно пространство, паркоместа, зелени площи и зони за отдих.

Разпределението на апартамента е следното: антре, санитарен възел, дневна и трапезария с кухненски бокс, две спални, тераса.

В цената е включено и мазе с площ от 4 кв.м.

В близост до комплекса има разположени училище, детски градини, паркове и магазини: – 250м. от Фитнес Комплекс „Перник Вива 92“ – 300м. от спирка на градския транспорт – 700 м. от ХI ОУ Елин Пелин – 800 м. от ДГ „Пролет“ – 1.1км. до Кауфланд – 1.1км. до Фантастико – 1.5 км. до Лидл – 1.5 км. от ЖП гара „Даскалово“ – Множество заведения, кафенета и ресторанти в близост до комплекса.(http://www.yavlena.com/146536)