Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток – 89 кв.м за 956 €/кв.м

  • 85,000€
  • 955€/m²
Област Перник, гр. Перник, Изток
Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 89 кв.м за 956 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 89 кв.м за 956 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 89 кв.м за 956 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Перник, Изток - 89 кв.м за 956 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 89
  • sqm
  • 1987
  • Building Year
For sale Private
Област Перник, гр. Перник, Изток
  • 85,000€
  • 955€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 89
  • sqm
  • 1987
  • Building Year

Description

Продава се от собственик тристаен саниран апартамент, в Перник, квартал Тева, 3 етаж, с работещ асансьор.

Разпределение – кухня със затворена тераса, хол с тераса, спалня с тераса, още една спалня, баня с тоалетна, отделно малка тоалетна и килер.

Входът е поддържан и чист със сменена дограма.

Цена 85000 евро.

Моля брокери да не ми пишат!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 89 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1987
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6