Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 106 кв.м за 1680 €/кв.м

  • 178,000€
  • 1,679€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 178,000€
  • 1,679€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Фокс Истейтс Блъгерия продава тристаен апартамент в новострояща се сграда, разположена в централната част, в близост до Военна болница, централен булевард, магазини и училища. Състои се от дневна с кухненски бокс, спалня, кабинет, баня с тоалетна, и изба с площ от 6,25 кв.м., която не е включена в квадратурата на апртамента.

Строи се с качествени материали от доказала се в годините строителна фирма.

Налични паркоместа.

Разсрочено плащане.

Първоначална вноска 10%.

В момента е на етап втора плоча.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 178,000€
  • Size: 106 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5