Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 107 кв.м за 2430 €/кв.м

  • 260,000€
  • 2,430€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 107 кв.м за 2430 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 107 кв.м за 2430 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 107 кв.м за 2430 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 107 кв.м за 2430 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 107
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 260,000€
  • 2,430€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 107
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Оферта 4035. Предлагаме Ви тристаен, монолитен, нов апартамент с РЗП 107кв.м., разположен до ТЦ ”Гранд”. Жилището се състои от хол с кухненски кът, две големи спални, едната от тях с място за голям гардероб, баня с тоалетна, втора тоалетна, още едно мокро помещение за пералня и сушилня. Избата е на същия етаж до самия апартамент. Изложението е юг – изток, като едната от спалните е на изток. Сградата е нова, санирана, с всички съвременни удобства, луксозни общи части, два хидравлични асансьора, с PVC петкамерна цветна дограма 24 мм и стъкла четири сезона. Оказваме пълно съдействие за банково кредитиране при най-добри условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме. За контакти -08******74.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 260,000€
  • Size: 107 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 8