Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 120 кв.м за 3750 €/кв.м

  • 449,999€
  • 3,750€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #16 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #17 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #18 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #19 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #20 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #21 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #22 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 3750 €/кв.м - Снимка #23
  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 449,999€
  • 3,750€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

ЕКСКЛУЗИВНО ! ТОП ЛОКАЦИЯ!СУПЕР ЦЕНТЪР ! РЕАЛНА КВАДРАТУРА! САНИРАН ! ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ ! ИЗБЕНО ПОМЕЩЕНИЕ ! ДВОР! ПАРКОМЯСТО

Лайт Хоум Имоти имаме изключителното удоволствие да ви представим тристаен апартамент в малка монолитна сграда със само 8 апартамента само на една ръка разтояние от Градската градина на 5 метра от площада на пощата, с гледка Градската Градина .

Основни характеристики на имота:

– Площ: апартамент 119 кв.м , таванско помещение 9,5 кв.м. и партерна стая 38 кв.м и 1/6 от парцел 991 квадратни метра Двор

– Разпределение: голям хол , отделно кухня , отделно трапезария , две просторни спални , баня с тоалетна , отделна тоалетна , голям коридор и три тераси . Таванско помещение , Партерна стая с кухня и собствен санитарен възел .

– Вид строителство: тухла 1980

– Етажност: 3 от 4

– Паркиране: Към имота има 1/6 от 991 квадратни метра парцел с възможност за паркиране в двора и поставяне на преместваем гараж .

Състояние на имота: Имота е със сменена входна врата , дограма и санирано, без други съвремении подобрения, което ви позволява да си го отремонтирате и обзаведете по свой собствен вкус!

Локация само за ценителите на централна градска част , имот на който двора му е Градската градина само на 5 метра от площада на Пощата и Хотел Тримонциум . Местоположението на имота го прави ПЕРФЕКТНА ИНВЕСТИЦИЯ , както за живеене , така и за отдаване под наем .