Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 130 кв.м за 1847 €/кв.м

  • 239,999€
  • 1,846€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 130 кв.м за 1847 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 130
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 239,999€
  • 1,846€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 130
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

реф.17407 Предлагаме за продажба обзаведен апартамент в Каменица 1. С реална площ от 110 м2. Жилището се състои от ОГРОМЕН хол с трапезария и кухня / 50 м2/, две спални, две бани с тоалетни, тераси. Изложението е ИЗТОЧНО. Към апартамента може да се закупи ПАРТЕРЕН ГАРАЖ. СТИЛНО ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ!!! ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ!!!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 239,999€
  • Size: 130 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4