Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 140 кв.м за 1750 €/кв.м

  • 245,000€
  • 1,750€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 140 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 140
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 245,000€
  • 1,750€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 140
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

реф.13231 Предлагаме за продажба в непосредствена близост до Главната и КАПАНА апартамент с реална площ от 126 м2. и изба с площ от 14 м2. Апартамента се състои от две спални, просторна дневна с трапезария, кухненски бокс, баня, тоалетна и две тераси. Сградата е на плоча. С възможност за паркиране в собствен двор.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 245,000€
  • Size: 140 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4