Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 144 кв.м за 1084 €/кв.м

  • 156,000€
  • 1,083€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 144 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 144
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 156,000€
  • 1,083€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 144
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Лукс и инвестиция в бъдещето – Тристаен апартамент в комплекс VINCI, Новата Административна столица на Египет!

Титан Пропътрис Ви представя изключителен тристаен апартамент в сърцето на Новата Административна столица на Египет – динамичен център на иновации, бизнес и лукс, често наричан “Новият Дубай”.Имотът предлага:

Просторна дневна с кухненска част и тераса – идеалното място за релакс и незабравими мигове със семейството.

Две спални, едната с гардеробна и собствена тераса, споделена с хола.

Допълнителна стая за гости – възможност за домашен офис или място за вашите посетители.

Две бани с тоалетни – удобство и функционалност за цялото домакинство.

Изискана и модерна кухня – пространство, което вдъхновява кулинарни шедьоври.

Локация и предимства:

Перфектна дестинация за семейства, професионалисти и инвеститори – градът предлага топ университети, динамичен пазар на труда и световнокласни удобства.

В близост до пленителните плажове на Средиземно море с тюркоазени води – съчетание на градски комфорт и морско очарование.

Град на бъдещето – модерна инфраструктура, сигурност, зелени пространства и висок стандарт на живот.

Това не е просто апартамент – това е възможност да притежавате част от трансформацията на Египет, да живеете в стил и комфорт, където историята среща бъдещето!

Свържете се с нас сега и направете крачка към новия си живот в най-желаната дестинация на Египет!Реф. номер 66091