Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 244 кв.м за 779 €/кв.м

  • 190,000€
  • 779€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 244 кв.м за 779 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 244
  • sqm
  • 2005
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 190,000€
  • 779€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 244
  • sqm
  • 2005
  • Building Year

Description

оф.19624

ТОП ЛОКАЦИЯ! ИЗЛОЖЕНИЕ ИЗТОК – ЗАПАД! Предлагаме Ви да закупите МЕЗОНЕТ, разположен в най – предпочитания район за живеене в гр. Пловдив! Имотът се състои от: ПЪРВО НИВО – голяма кухня с трапезария, две просторни спални, баня, отделна тоалетна, входно антре и тераса. ВТОРО НИВО – хол с кухненски бокс, спалня, мокро помещение и баня с тоалетна. Жилището е без съвременни подобрения, което Ви позволява да го отремонтирате и обзаведете по Ваш собствен вкус. Намира се в централната градска част, в близост до всичко необходимо за живеене, което го прави чудесен избор за Вашият нов дом и отлична инвестиция с цел отдаване под наем.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 190,000€
  • Size: 244 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2005
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 7