Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 68 кв.м за 1912 €/кв.м

  • 130,000€
  • 1,912€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 68 кв.м за 1912 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 130,000€
  • 1,912€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Подкрепа имоти продава тристаен апартамент с четири отделни стаи в централната част на град Пловдив. Имотът е изцяло ремонтиран и обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство. Намира се на втори етаж от шест етажна сграда. Изложението му е изток-юг. Разполага с две спални, кухня, хол, баня, тоалетна с мокро помещение, тераса и входно антре. Кухнята е изцяло оборудвана, а в хола и двете спални има поставени климатици. Сградата е панелно строителство, а площта на имота е 68 кв.м. използваема площ. В близост до апартамента има спирки на градския транспорт, хранителни магазини, училища и детски градини. Локацията предразполага бърз и лесен достъп до всяка точка на града, както и е на 10 минути пешеходно разстояние от Стария град и Капана. Ако в този имот виждате вашия нов дом, не се колебайте, а се свържете с нас.

По пътя към мечтания дом, ние сме Вашата Подкрепа!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 130,000€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6