Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 75 кв.м за 2800 €/кв.м

  • 210,000€
  • 2,800€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 75 кв.м за 2800 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 75 кв.м за 2800 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 75 кв.м за 2800 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 75 кв.м за 2800 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 75 кв.м за 2800 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 75 кв.м за 2800 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1963
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 210,000€
  • 2,800€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1963
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис предлага за продажба светъл и уютен апартамент в тиха локация в Центъра, далеч от главни улици.

Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 75кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, таванско помещение.

Апартаментът е среден, което го прави лесен за отопление и охлаждане. Има климатици в спалнята и хола. Терасите са усвоени, което осигурява повече пространство и комфорт.

Жилището е с нови ВиК и електрически инсталации, подменена дограма и врати. Покривът е реновиран преди 10 години. Към имота се включва 30 кв.м идеална част от общо място, с малък двор зад блока, подходящ за паркинг.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2091751

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 210,000€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1963
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4