Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Изгрев – 64 кв.м за 969 €/кв.м

  • 62,000€
  • 969€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Изгрев
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Изгрев - 64 кв.м за 969 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 1982
  • Building Year
For sale Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Изгрев
  • 62,000€
  • 969€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 1982
  • Building Year

Description

Обзаведен апартамент с наематели в кв. “Изгрев” – отлична инвестиция

Предлагам за продажба 3-стаен панелен апартамент (64 кв.м), разположен на 5-ти (последен) етаж от сграда без асансьор в кв. Изгрев, ул. Хаджи Гьока Павлов 24, Пловдив.

Жилището е изцяло обзаведено и се отдава под наем, което го прави отлична възможност за инвестиция с доходност от първия ден.

PVC дограма

Ремонтиран покрив

Просторна дневна с отделна кухня

В близост до спирки, магазини, училище, детска градина, аптека

Сградата е строена през 1982 г., в спокоен и озеленен район на Изгрев.

Цена: 62 000 евро. Възможно договаряне

Имотът е без тежести, с изрядни документи.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 62,000€
  • Size: 64 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1982
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5