Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 – 100 кв.м за 1470 €/кв.м

  • 147,000€
  • 1,470€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Каменица 1
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Каменица 1 - 100 кв.м за 1470 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1968
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Каменица 1
  • 147,000€
  • 1,470€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1968
  • Building Year

Description

Експерт Имоти предлага тристаен апартамент в кв. Каменица 1. Намира се на изключително комуникативна локация в центъра на гр. Пловдив. Локацията ще ви осигури всичко необходимо в непосредствена близост – детски градини, училища, хранителни магазини, зони за спорт и отдих.

Жилището е с площ от 100 кв.м. и се състои от хол, кухня, две самостоятелни спални, баня, отделна тоалетна, коридор, две тераси и избено помещение от 5 кв.м. Намира се на етаж 5 от 11-етажна тухлена сграда.

За повече информация и оглед свържете се с наш консултант на те телефон : 08*********84

ОФ. ЕХP 1095

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 147,000€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1968
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 11
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City Пловдив
  • Region Област Пловдив
  • Квартал Каменица 1