Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Коматево – 107 кв.м за 807 €/кв.м

  • 86,254€
  • 806€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Коматево
  • Apartment
  • Property Type
  • 107
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Коматево
  • 86,254€
  • 806€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 107
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

оферта №2651

РОЯЛ имоти продава тристаен апартамент в кв. Коматево, гр. Пловдив, разположен във впечатляваща луксозна сграда, чието строителство в момента е в процес на започване. Съчетавайки комфорт, стил и изключително качество на строителство, този апартамент предлага на своите бъдещи собственици уникална възможност за живеене в едно от най-спокойните места в града, както и за инвестиция с цел препродажба или отдаване под наем.

С обща площ от 120 квадратни метра, апартаментът разполага с две просторни спални, идеални за уют и покой. Има баня с тоалетна, както и допълнителна отделна тоалетна за по-голямо удобство на обитателите. Просторният хол е идеално място за събиране с близки и приятели, предоставяйки комфорт и стил в едно. Двете малки тераси позволяват на бъдещите собственици да наслаждават на свеж въздух и красив изглед.

Сградата, в която се намира апартаментът, ще бъде изградена с внимание към детайлите и с използване на висококачествени материали.

Не пропускайте възможността да станете собственик на този елегантен и функционален апартамен!

В сградата има изобилие от 2-стайни и 3-стайни апартаменети идеални за инвестиция и живеене!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 86,254€
  • Size: 107 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick