Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Коматево – 92 кв.м за 1020 €/кв.м

  • 93,769€
  • 1,019€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Коматево
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Коматево - 92 кв.м за 1020 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Коматево - 92 кв.м за 1020 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Коматево - 92 кв.м за 1020 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Коматево - 92 кв.м за 1020 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Коматево
  • 93,769€
  • 1,019€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Директно от инвеститор:

Просторен тристаен апартамент с площ 92кв.м., състоящ се от дневна, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, склад и тераса. Втори жилищен етаж, южно изложение.

Апартаментът се намира в новостроящ се жилищен комплекс в кв. Коматево. Сградата е с Акт 14.

Без брокери, без комисионни.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 93,769€
  • Size: 92 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5