Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка – 112 кв.м за 1892 €/кв.м

  • 211,793€
  • 1,891€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • Apartment
  • Property Type
  • 112
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • 211,793€
  • 1,891€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 112
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

!!!БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!!

Агенция за недвижими имоти „ИЛИЕВА ЕСТЕЙТ“ град Димитровград има огромното удоволствие да Ви представи ТРИСТАЕН апартамент в новопостроена луксозна жилищна кооперация в сърцето на град Пловдив,кв. Кършияка.Сградата е пред АКТ 16.Апартаментът е с квадратура 112кв.м.,на етаж 5-ти(4-ти жилищен).Състои се от:дневна с трапезария и кухня,ДВЕ СПАЛНИ,баня с тоалетна,ДВЕ ТЕРАСИ!Изложение-ИЗТОК! Жилището се издава на ЦИМЕНТОВА ЗАМАЗКА , ШПАКЛОВАНИ СТЕНИ, ЕЛ И ВИК ИНСТАЛАЦИИ, ОКАБЕЛЯВАНЕ И ВИСОКОКАЧЕСТВЕН ТРОЕН СТЪКЛОПАКЕТ!

Цена 211 793 €

В секция Б на сградата се предлагат различни по големина, разположение и изложение жилища – от ЕДНОСТАЙНИ, ДВУСТАЙНИ, ТРИСТАЙНИ!От 61кв.м. до 177кв.м.,с отлично разположение,просторни общи части и панорамни гледки!

В секция А на сградата се предлагат НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕНИ готови за живот АПАРТАМЕНТИ!

СВОБОДНИ ПАРКОМЕСТА ЗА ЗАКУПУВАНЕ!

Модерна бутикова сграда разположена до хотел „Санк Петербург“ в квартал Кършияка!Основната концепция на това 8-етажно бижу е премиум строителство,отличаващо се със съвременен архитектурен дизайн,европейска визия,перфектна градска локация и максимален комфорт.

Местоположението на комплекса предполага наличието на множество удобства свързани с обичайните потребности на социалния живот и домакинството!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 211,793€
  • Size: 112 кв.м