Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка – 98 кв.м за 1994 €/кв.м

  • 195,380€
  • 1,994€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 98 кв.м за 1994 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 98 кв.м за 1994 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 98 кв.м за 1994 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 98 кв.м за 1994 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 98 кв.м за 1994 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 98 кв.м за 1994 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • 195,380€
  • 1,994€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

оф.23456

Представяме на Вашето внимание Уникален Тристаен апартамент в нова ЛУКСОЗНА сграда до моста на Герджика с АКТ 16! Отличната локация позволява жилището да се превърне в мечтания ДОМ или да бъде ОТЛИЧНА ИНВЕСТИЦИЯ с цел отдаване под наем.

Апартаментът се състои от дневна с кухненски бокс, две просторни спални, две бани с тоалетни, входно антре, две тераси и прилежащо избено помещение.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 195,380€
  • Size: 98 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 8