Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 96 кв.м за 2396 €/кв.м

  • 229,999€
  • 2,396€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 96 кв.м за 2396 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 229,999€
  • 2,396€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

оф.22362

ЛУКСОЗЕН! ДИЗАЙНЕРСКИ! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО! Предлагаме Ви да закупите УНИКАЛЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ, разположен в тих и спокоен квартал. Имотът се състои от голям хол с кухненски бокс и трапезария, две обширни спални, баня с тоалетна, мокро помещение, входно антре, две тераси и прилежащо избено помещение. Жилището е ДИЗАЙНЕРСКИ ОТРЕМОНТИРАНО И СЕ ПРОДАВА С ЦЯЛОТО ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕЖДАНЕ ОТ НАЙ – ВИСОК КЛАС, което Ви позволява да се нанесете веднага. Намира се в тих и спокоен квартал, което го прави идеалният избор за Вашият нов дом.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 229,999€
  • Size: 96 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4