Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 98 кв.м за 1888 €/кв.м

  • 184,999€
  • 1,888€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 98 кв.м за 1888 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 98 кв.м за 1888 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 98 кв.м за 1888 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 98 кв.м за 1888 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 98 кв.м за 1888 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 98 кв.м за 1888 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 184,999€
  • 1,888€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

реф.16429 Предлагаме Ви ТРИСТАЕН апартамент с РЕАЛНА квадратура на ТИХО и СПОКОЙНО място. Състои се от СВЕТЪЛ и СЛЪНЧЕВ хол, ОТДЕЛНА кухня, ДВЕ спални, баня ОТДЕЛНА тоалетна, ДВЕ ТЕРАСИ, коридор, прилежащо избено и таванско помещение. Имотът които ви предлагаме да закупите е с подови настилки от ламиниран паркет и теракот, сменена ПВЦ дограма, ВиК, ел.инсталация и др. В близост са разположени детски градини, училища, хранителни магазини, удобен градски транспорт до всяка една точка на града и др. С ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ПАРКИРА ЕДНА КОЛА В ВЪТРЕШНИЯ ДВОР НА СГРАДАТА!!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 184,999€
  • Size: 98 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4