Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша – 85 кв.м за 2942 €/кв.м

  • 249,999€
  • 2,941€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • 249,999€
  • 2,941€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Реф. номер: 2598

ТОП ЛОКАЦИЯ – ПАЗАР МЛАДЕЖКА! ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! СРЕДЕН ЕТАЖ!

Предлагаме ви НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН тристаен апартамент в квартал Мараша в района на пазара на Младежка.

Основни характеристики на имота:

– Площ: 85 кв.м

– Разпределение: Голям хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, входно антре и тераса.

– Вид строителство: Тухла (2020г.)

– Етажност: 4 ет. от 7 ет. (асансьор)

– Изложение: Югоизток, Запад

– Паркиране: Голямо свободно пространство за паркиране

Апартаментът се продава напълно обзаведен, което ви дава възможност за нанасяне веднага. Луксозна малка сграда с акт 16 от 2020 година.

Имотът се намира в един от най-предпочитаните райони на град Пловдив, като локацията предлага всичко необходимо за комфортен начин на живот! Което прави жилището ПЕРФЕКТНА ИНВЕСТИЦИЯ, както за живеене, така и за отдаване под наем.

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2598

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am