Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша – 87 кв.м за 1868 €/кв.м

  • 162,500€
  • 1,868€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 87 кв.м за 1868 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 87 кв.м за 1868 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 87
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • 162,500€
  • 1,868€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 87
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Продава се изключителен тристаен апартамент в престижния квартал Мараша, Пловдив. Това е ново строителство, завършено през 2024 г., с модерна архитектура и висококачествени материали. Сградата е малка и бутикова, с общо 7 апартамента, което гарантира личен уют и спокойствие.

**Основни характеристики:**

– **Цена:** 162,500 €

– **Обща площ:** 87 кв.м

– **Брой стаи:** 3

– **Брой спални:** 2

– **Брой балкони:** 2

– **Брой бани с тоалетни:** 1

– **Асансьор:** Да

**Квартал Мараша:**

Мараша е един от най-желаните квартали в Пловдив, известен със своята спокойна атмосфера и отлично развита инфраструктура. Тук ще откриете всичко необходимо – от училища и детски градини до магазини и ресторанти.

Това е една уникална възможност да притежавате комфортен и съвременен дом в сърцето на Пловдив. Агенция Звезда е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, също и при подготовка, на всички необходими документи.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 162,500€
  • Size: 87 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished