Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила – 100 кв.м за 1515 €/кв.м

  • 151,500€
  • 1,515€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 151,500€
  • 1,515€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ „DELUXE HOMES“

Имаме удоволствието да ви представим тристаен апартамент в НОВА СГРАДА с АКТ 15 в кв. Тракия – град Пловдив.

Сградата очаква АКТ 16 до края на лятото!

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:

антре

всекидневна с кухня

две спални

две бани

тераса

Изложение: Юг и Изток

Доставяме резултатите, които сме обещали. Създаваме очаквания на клиентите си, които можем да посрещнем.

Инвестираме доверие, както в екипа си, така и в клиентите си.

”Deluxe Homes” предлага:

• Посредничество при покупка и продажба на недвижим имот.

• Сътрудничество за всякакъв вид кредитиране.

• Управление на имоти.

• Юридическо съдействие.

• Следпродажбени услуги.

• Безплатна консултация в наш офис.

Не пропускайте възможността да разгледате този имот! Свържете се с нас за допълнителна информация и уговаряне на огледи!

КОД НА ОБЯВАТА: 142181

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 151,500€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 12