Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила – 116 кв.м за 1104 €/кв.м

  • 128,000€
  • 1,103€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 116 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 116 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 116 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 116 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 116 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 116 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 116
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 128,000€
  • 1,103€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 116
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи изключителен тристаен апартамент в модерен стил, разположен в търсения район Остромила. Характерно за района е ниското и добре планирано кокетно строителство, тишина, чист въздух, даващи спокойствие и уединеност.

Имотът се намира на 1-2и жилищен етаж и разполага със застроена площ от 101 кв.м., разпределена по следния начин: коридор,дневна с кухненски бокс, две спални,баня с тоалетна, отделна тоалетна, както и две тераси.

Отопление – електичество. Сградата разполага с асансьор.

Този апартамент се предлага на шпакловка и замазка и е идеален за хора, които търсят съвременен начин на живот в спокойна и зелена обстановка!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Референтен номер: 66256.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 128,000€
  • Size: 116 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6