Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила – 126 кв.м за 1508 €/кв.м

  • 190,000€
  • 1,508€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила - 126 кв.м за 1508 €/кв.м - Снимка #16
  • Apartment
  • Property Type
  • 126
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 190,000€
  • 1,508€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 126
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи просторен, светъл, тристаен апартамент в кв.Остромила, в близост до центъра на града. В близост са детски градини, училища, търговки и медицински центрове, BILLA, Kaufland, ресторанти, поща, банки, удобни автобусни спирки.

Апартаментът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 126 кв.м., разгърната по следния практичен начин: входно антре, хол с кухня, южна тераса и една западна тераса, спалня, втора спалня с лична баня с тоалетна, отделна баня с тоалетна и перално помещение.Сградата разполага с асансьор.

ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО В СГРАДАТА на стойност 10 000 евро За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Референтен номер: 64481

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 190,000€
  • Size: 126 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6