Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски – 103 кв.м за 1602 €/кв.м

  • 165,000€
  • 1,602€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Съдийски
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски - 103 кв.м за 1602 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски - 103 кв.м за 1602 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски - 103 кв.м за 1602 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски - 103 кв.м за 1602 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски - 103 кв.м за 1602 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Съдийски - 103 кв.м за 1602 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 103
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Съдийски
  • 165,000€
  • 1,602€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 103
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Революшън Естейт ви представя светъл и функционален тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – кв. Съдийски. Имотът се намира в близост до ключови удобства, учебни заведения и с бърз достъп до центъра на града.

Характеристики на имота:

Площ: 103 кв.м

Разпределение: Просторен хол с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса

Етаж: 13-ти от 20-ти

Изложение:Изток/Юг

Отопление: ТОК

Предимства на имота:

Просторни и светли помещения с функционално разпределение

Тих и спокоен район с отлично изградена инфраструктура

Локация:

Апартаментът се намира в оживен, но спокоен квартал, осигуряващ удобен достъп до централната част на града. В близост има училища, детски градини, супермаркети, спортни съоръжения и градски транспорт.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 165,000€
  • Size: 103 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 13-ти
  • Total Floors: 19