Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 118 кв.м за 1949 €/кв.м

  • 229,900€
  • 1,948€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 118 кв.м за 1949 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 118
  • sqm
  • 2001
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 229,900€
  • 1,948€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 118
  • sqm
  • 2001
  • Building Year

Description

OPEN Homes предлага за продажба тристаен обзаведен апартамент в жк. Тракия.

Жилището е разположено на етаж 3 в 11 етажна монолитна сграда от 2001г.

Квадратура: 118 кв.м. чиста жилищна площ.

Разпределение: трапезария с кухненски бокс, обширен хол, 2 непреходни спални, баня с тоалетна, входно антре, 3 тераси, като едната е усвоена към хола.

Към апартамента има мазе 6 кв.м. и междуетажна стая от 7 кв.м.

Изложение: изток / запад.

Жилището е просторно и светло, обзаведено стилно с висок клас мебели.

Кухнята е италианска, с наскоро купени електроуреди.

Апартаментът е с чудесна локация, в близост до детски градини, училище, фитнес и големи вериги магазини.

Паркирането около сградата е свободно.

Бърз достъп до централната градска част.

За информация и огледи Росица Кожухарова.

Оферта № 573981

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 229,900€
  • Size: 118 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2001
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 11