Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 129 кв.м за 1154 €/кв.м

  • 148,770€
  • 1,153€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • Apartment
  • Property Type
  • 129
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 148,770€
  • 1,153€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 129
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Недвижими имоти Мира предлага за продажба тристаен апартамент в новострояща се модерна сграда, разположена в ж.к. Тракия, гр. Пловдив.

Характеристики на имота:

Площ: 129,48 кв.м

Разпределение:

Просторна дневна с кухненски бокс и излаз на тераса

Спалня 1: светла и комфортна, с директен излаз към тераса

Спалня 2: самостоятелна, подходяща за детска стая, офис или гостна

Баня с тоалетна

Отделен санитарен възел

Степен на завършеност: Сграда с АКТ 14, очакван АКТ 16 до края на 2025 г.

Допълнителна информация:

Поддръжка на комплекса:

Поддръжка на сградата – 55 лв/месец без ДДС за апартамент

Поддръжка на подземен паркинг – 10 лв/месец без ДДС за паркомясто

Паркоместа:

Подземни паркоместа – от 17 000 €

Надземни паркоместа – от 14 000 €

Резервация:

При запазване на апартамент се заплаща 9 000 лв.

Схема на плащане:

Схема 1:

20% – при подписване на предварителен договор

80% – след издаване на АКТ 16

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 148,770€
  • Size: 129 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 7