Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 147 кв.м за 1279 €/кв.м

  • 188,000€
  • 1,279€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 147 кв.м за 1279 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 147 кв.м за 1279 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 147 кв.м за 1279 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 147 кв.м за 1279 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 147 кв.м за 1279 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 147
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 188,000€
  • 1,279€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 147
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание тристаен апартамент в жилищен комплекс, който предоставя уединение, природа, сигурност и модерни градски удобства. Комплексът се намира в един от най-бързоразвиващите се квартали с локация жк. Тракия. В непосредстеваната близост до парк ’Лаута’, Лидл, Кауфланд, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 9-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 102 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс, 2 спални, 2 бани с тоалетна, килер, 2 просторни тераси.

Степен на завършеност: Акт 16

Изложение: Изток/ Запад

Отопление: Електричество

Жилищата са проектирани с висококачествени материали и съвременни технологии, осигуряващи комфорт и енергийна ефективност, а за удобство на живущите е предвиден подземен паркинг.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2097532

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 188,000€
  • Size: 147 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 9-ти
  • Total Floors: 9
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished