Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 70 кв.м за 1600 €/кв.м

  • 112,000€
  • 1,600€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 70 кв.м за 1600 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 112,000€
  • 1,600€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

OPEN Homes Ви представя тристайно жилище в квартал Тракия.

ПАРАМЕТРИ НА ИМОТА :

Реална квадратура 70 кв.м.

Разпределение : хол, кухня, две спални (едната е преходна), баня, отделна тоалетна с мокро помещение, коридор, тераса и мазе

Етаж 1 от общо 8

Изложение юг / запад

Панелен блок от 1990 г.

ПРЕДИМСТВА НА ИМОТА :

Изцяло санирано жилище

Мазето и терасата не влизат в квадратурата

С нов паркет, интериорни врати, висок клас ПВЦ дограма, гипсокартон на тавана и стените с изолация каменна вата

Сменени ВиК и ЕЛ инсталации, нов фаянс и теракот

Жилището е разположено на тихо и спокойно място

Безпроблемно паркиране пред блока

В близост до училище, детска градина, магазини и спирки на градския транспорт

Подходящо както за ЖИВЕЕНЕ, така и за ОТДАВАНЕ ПОД НАЕМ

OPEN Homes Ви предлага банково кредитиране при преференциални условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме.

За информация и огледи Росица Кожухарова

Оферта № 034611

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 112,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City Пловдив
  • Region Област Пловдив
  • Квартал Тракия