Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 92 кв.м за 1343 €/кв.м

  • 123,499€
  • 1,342€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 92 кв.м за 1343 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 92 кв.м за 1343 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 92 кв.м за 1343 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 92 кв.м за 1343 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 92 кв.м за 1343 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 123,499€
  • 1,342€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Реф. номер: 2401

РЕАЛНА КВАДРАТУРА! ОТРЕМОНТИРАН ПОКРИВ!

Предлагаме ви тристаен апартамент с четери отделни стаи на предпочитана локация в кв. Тракия и ТЦ Аримаг!

Основни характеристики на имота:

– Площ: 92 кв.м + избено помещение

– Разпределение: Хол, отделна кухня, две спални, баня с перално помещение, тоалетна, коридор, две тераси и прилежащо избено помещение

– Вид строителство: Панел (1980г.)

– Изложение: Изток, Запад

– Етажност: 8 ет. от 8 ет. (асансьор)

– Паркиране: Безплатен удобен паркинг пред блока

Апартаментът е със сменена PVC дограма и е изчистен и подготвен за ремонт, което ви дава възможността да го направите и обзаведете по ваш собствен вкус! Входът е с добре поддържани общи части и контролиран достъп!

– Локация: Намира се на комуникативна локация в района на ТЦ Аримаг, у-ще Димитър Матевски, парк и всичко необхдоимо за комфортен начин на живот!

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2401

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am