Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 95 кв.м за 1526 €/кв.м

  • 144,900€
  • 1,525€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 95 кв.м за 1526 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 95 кв.м за 1526 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 95 кв.м за 1526 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 95 кв.м за 1526 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 144,900€
  • 1,525€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕН

144 900€

Тракия,Резиденшъл Парк

-5 етаж от 6

-Състои се от просторна дневна с кухня,две спални,две мокри помещения и тераса с прекрасна гледка

-В близост до хранителни магазини,училища,детски градини,градски транспорт

-Възможност за закупуване на паркомясто

08******33

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 144,900€
  • Size: 95 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 9