Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически – 103 кв.м за 1213 €/кв.м

  • 124,850€
  • 1,212€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 103 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 103 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 103
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
  • 124,850€
  • 1,212€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 103
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

реф.5538 ТОП ОФЕРТА ! БЕЗ КОМИСИОННА ! ЗАПОВЯДАЙТЕ ЗАЕДНО ДА ИЗБЕРЕМ ИДЕАЛНИЯ КАТО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ , ИЗЛОЖЕНИЕ И ЕТАЖ ИМОТ ЗА ВАС !!! Идеален за инвестиция ! Предлагаме на вниманието ви страхотен апартамент в новострояща се луксозна сграда на много спокойно и зелено място в един от най-привлекателните квартали на Пловдив ! Жилището се състои от просторна дневна с кухненски бокс, две спални, вх.антре , баня с тоалетна ,още една тоалетна, тераса и килер. Имотът е разположен на СРЕДЕН ЕТАЖ и е с функционално и удобно разпределение . Сградата се строи от утвърден строител с множество готови обекти , като ще бъде завършена съгласно всички европейски стандарти при технологията и качеството на строителство : стилна фасада, луксозни общи части , Постигнати високи нива на енергийна ефективност! Сградата е с НИСЪК ПРОЦЕНТ ОБЩИ ЧАСТИ, хидро и топлоизолации, немска PVC дограма, блиндирани входни врати, иновативен електрически асансьор, луксозно завършване на общите части ! Разсрочено плащане в рамките на строителството !

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 124,850€
  • Size: 103 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: Без преход