Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически – 65 кв.м за 1599 €/кв.м

  • 103,900€
  • 1,598€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 65 кв.м за 1599 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 65 кв.м за 1599 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 65 кв.м за 1599 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 65 кв.м за 1599 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1988
  • Building Year
For sale Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
  • 103,900€
  • 1,598€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1988
  • Building Year

Description

Продава се жилище с площ 65 кв.м. и разпределение: спалня, хол, кухня, баня с тоалетна, голямо антре и тераса. Намира се на около 200м. от Общината в Кючук Париж (Пловдив) в жилищна сграда с асансьор, ЕПК строителство. Изложението е Изток/Югоизток, ет.8 от 10 с чудесна гледка към Родопите. Апартаментът е разчистен и готов за ремонт като са възможни различни варианти за преустройство. Към него има и таванско помещение от 6 кв.м. Свободно паркиране около блока – голям паркинг!

Огледи по всяко време.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 103,900€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1988
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 12