Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически – 82 кв.м за 927 €/кв.м

  • 75,990€
  • 927€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 82 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
  • 75,990€
  • 927€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Продавам тристаен монолитен апартамент с източно изложение, гледка към парка и църква Св. Троица. Състои се от хол с кухня, две отделни спални, голям коридор, баня с тоалетна и тераса пред хола. Всички стаи са с източно изложение. Изцяло са подменени ВиК и ел. инсталациите. Стаите са с ПВЦ дограма, ламиниран паркет и гранитогрес в коридора. Над апартамента има таванско помещение. Има изба.

Пред блока има свободно място за паркиране, както и голям свободен паркинг зад Ансамбъл Тракия.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 75,990€
  • Size: 82 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8