Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически – 92 кв.м за 1957 €/кв.м

  • 179,999€
  • 1,957€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 92 кв.м за 1957 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 1997
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
  • 179,999€
  • 1,957€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 1997
  • Building Year

Description

NextStep недвижими имоти предлага за продажба тристаен, напълно обзаведен апартамент с чиста площ от 91,5 кв.м, разположен в пететажна тухлена сграда, в близост до ресторант Айсберг.

Имотът се състои от:

Просторна и светла всекидневна с излаз на тераса;

Две комфортни спални, като едната е със собствена баня и тоалетна;

Втора баня с тоалетна;

Отделно перално помещение;

Допълнителна тераса към всяка от спалните.

Избено помещение.

Жилището е функционално разпределено, с много естествена светлина и уютен интериор, готово за нанасяне веднага.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 179,999€
  • Size: 92 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1997
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5