Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен – 110 кв.м за 858 €/кв.м

  • 94,300€
  • 857€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • Apartment
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 2022
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 94,300€
  • 857€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 2022
  • Building Year

Description

В сградата са налични още и едностайни и двустайни апартаменти.

Тристаен апартамент в района на Южен. Жилището се състои от входно антре, две дневна, спалня, баня, WC, склад и две тераси.

Покупката на жилище е изключително важен момент от живота на всеки човек и за това искаме да предложим най- доброто. За удобство на клиента екипът ни е договорил с нашите финансови партньори преференциални условия за банков кредит.

Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор.

Услугите, които можем да предложим, включват получаване на одобрение за ипотечен кредит, застраховка на движимо и недвижимо имущество, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.

Номер на обява: 37124

Details

Updated on September 19, 2022 at 9:44 am
  • Price: 94,300€
  • Size: 110 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2022
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4