Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен – 115 кв.м за 866 €/кв.м

  • 99,500€
  • 865€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • Apartment
  • Property Type
  • 115
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 99,500€
  • 865€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 115
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Имаме удоволствието да Ви предложим ново строителство тристаен апартамент в Пловдив, в район Южен. С изключително изгодна цена от 99,500 евро, този апартамент е идеалната възможност за инвестиция или уютен дом за Вас и Вашето семейство.

**Основни характеристики:**

– Общата площ: 114.73 кв.м

– Брой стаи: 3

– Брой спални: 2

– Брой балкони: 1

– Брой бани с тоалетни: 2

– Асансьор

– Ново строителство

Просторната дневна *36кв* включва зона за хранене и кухненски бокс, като от нея се излиза на обширния балкон, където можете да се наслаждавате на спокойни вечери на открито.

**Район Южен:**

Квартал Южен е един от най-бързо развиващите се и предпочитани райони в Пловдив. Тук ще откриете множество удобства и услуги, които правят ежедневието лесно и приятно:

– Множество магазини и супермаркети

– Образователни институции: детски градини и училища

– Медицински центрове и аптеки

– Парк и зелени площи за разходка и отдих

– Добра транспортна връзка с останалата част на града

Този имот е перфектният избор за всички, които търсят комфорт и модерен стил на живот в един от най-добре развитите райони на Пловдив. Не изпускайте възможността да станете собственик на този прекрасен дом!

За повече информация и огледи, моля обадете се на посочените телефони..

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 99,500€
  • Size: 115 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025