Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен – 95 кв.м за 1200 €/кв.м

  • 113,960€
  • 1,200€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 113,960€
  • 1,200€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Компания X представя на Вашето внимание слънчев тристаен апартамент в Южен!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Апартаментът се намира в един от най-бързо развиващите се и предпочитани райони в Пловдив. Местоположението на имота е перфектно за тези, които търсят спокойствие и удобство, но същевременно желаят да бъдат в близост до основните удобства на града.Близост до главни транспортни артерии- лесен достъп до централната част на Пловдив и всички важни точки на града. В района има многообразие от магазини и търговски обекти, ще намерите всичко необходимо за вашето ежедневие! В непосредствена близост има зелени зони и паркове, идеални за разходки, спорт или просто почивка! Има училища, детски градини и детски площадки в района!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Състои се от чудесен хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна, склад и тераса!

СЪСТОЯНИЕ: пред акт 15!

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******90 и цитирайте кода към имота: 74978