Продава се Тристаен апартамент в Поморие – 74 кв.м за 1487 €/кв.м

  • 110,000€
  • 1,486€/m²
Област Бургас, гр. Поморие
  • Apartment
  • Property Type
  • 74
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Поморие
  • 110,000€
  • 1,486€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 74
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Поморие.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ Старинен дух и модерни удобства се срещат в Поморие.

Разходете се из стария град, насладете се на уютните ресторанти, и усетете спокойствието на Черноморието.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ от 74 кв.м.разгърнати в следното функционално разпределение: две спални, просторна дневна с кухня, баня с тоалетна, тераса.

СЪСТОЯНИЕ: За удобство и комфорта на новите собственици,жилището се предлага напълно обзаведена.Разполага с всичко необходимо за едно домакинство.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 82523

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 110,000€
  • Size: 74 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale