Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център – 99 кв.м за 1808 €/кв.м

  • 178,894€
  • 1,807€/m²
Област Разград, гр. Разград, Център
Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Център - 99 кв.м за 1808 €/кв.м - Снимка #16
  • Apartment
  • Property Type
  • 99
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Разград, гр. Разград, Център
  • 178,894€
  • 1,807€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 99
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

RE/MAX ви представя ново предложение на пазара: апартамент до ключ в сърцето на град Разград. Този свободен и реновиран имот, разположен на бул. Априлско въстание, е идеален за вас и вашето семейство. С просторна жилищна площ от 99 кв.м., този 3-стаен апартамент предлага съвременен стил и комфорт.

Основни характеристики включват светъл и модерен интериор с луксозна декорация, иновативна алуминиева дограма, подови настилки от дърво и плочки, както и нова баня. Рационално разпределение с баня и тоалетна в едно помещение, както и отделна гостна тоалетна, осигурява удобство за всички обитатели.

На шести етаж от общо осем, сградата разполага с асансьор и удобен паркинг. Локацията предлага лесен достъп до всички удобства на градската среда: училища, детски ясли, фитнес центрове, магазини и банки са в непосредствена близост. Отличните транспортни връзки, включително автобусни линии, осигуряват бърз достъп до всяка точка на града.

Отоплението е на газ и електричество с индивидуален водомер. Апартаментът е напълно преустроен и готов за продажба, частично обзаведен и с включено оборудване. Потопете се в уютния жилищен район на Разград и се насладете на съвършеното съчетание на комфорт и градска динамика. Имотът разполага с избено помещение от 7 кв.м., и таванско помещение с площ от 17 кв.м. Не пропускайте възможността да направите този невероятен апартамент ваш дом!

RE/MAX е световна франчайз компания, реализирала най-много сделки на световно ниво, която непрекъснато се разраства и се стреми да разширява своя екип от професионалисти.