Продава се Тристаен апартамент в Разград, Житница – 106 кв.м за 1444 €/кв.м

  • 153,000€
  • 1,443€/m²
Област Разград, гр. Разград, Житница
Продава се Тристаен апартамент в Разград, Житница - 106 кв.м за 1444 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Житница - 106 кв.м за 1444 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Житница - 106 кв.м за 1444 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Житница - 106 кв.м за 1444 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Житница - 106 кв.м за 1444 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Разград, гр. Разград, Житница
  • 153,000€
  • 1,443€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

ТИХА И СПОКОЙНА ЛОКАЦИЯ!!! НИСЪК ЕТАЖ!!! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН!!! ПРОСТОРНИ ПЛОЩИ!!! ТУХЛА!!! ГАЗ!!! 2 ПАРКОМЕСТА!!!

Aura Properties представя на Вашето внимание за продажба тристаен тухлен напълно обзаведен, готов за нанасяне апартамент, находящ се в кв.”Стефан Караджа”- гр.Разград. Разположен е на 1-ви жилищен висок етаж, в жилищна сграда с асансьор и е с площ от 102кв.м. Имотът се състои от входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс и трапезария, 2 спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна и една просторна тераса с три изхода.. Отоплението е на газ и климатик, също така жилището е и с изцяло южно изложение. Ремонтиран, оборудван с най-висок клас мебели и бяла техника. Много светъл и просторен. Имотът се продава с прилежащо избено помещение с площ от 4,16кв.м., заедно и с ДВЕ паркоместа с контролиран достъп.

референтен номер: 1631

телефон: 08********23

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 153,000€
  • Size: 106 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5