Продава се Тристаен апартамент в Разград, Васил Левски – 98 кв.м за 1582 €/кв.м

  • 155,000€
  • 1,582€/m²
Област Разград, гр. Разград, Васил Левски
Продава се Тристаен апартамент в Разград, Васил Левски - 98 кв.м за 1582 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Васил Левски - 98 кв.м за 1582 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Васил Левски - 98 кв.м за 1582 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Васил Левски - 98 кв.м за 1582 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Разград, Васил Левски - 98 кв.м за 1582 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 1992
  • Building Year
For sale Agency
Област Разград, гр. Разград, Васил Левски
  • 155,000€
  • 1,582€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 1992
  • Building Year

Description

ТРИСТАЕН В ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ – Ж.К ” В. ЛЕВСКИ ” ! ! !

Агенция K&G предлага на вашето внимание :

Тристаен апартамент с перфектна локация в ж.к ” В. Левски ” на среден етаж .

Жилището е със ЗП ; 98 кв.м .

Състои се от : коридор , хол , кухня ,всекидневна , две спални , санитарен възел , килер . С две тераси !

Имота е в много добро състояние с;ед основен ремонт с много подобрения ( PVC – дограма , интериорни врати , ламинат , теракот ) .

Нова Ел – инсталация !

С ТЕЦ , Климатици !

Продава се с обзавеждането !

Цена – 155 000 евро

За огледи и повече информация , относно имота или други атрактивни предложения на агенцията не се колебайте да ни потърсите : на посочения телефонен номер или на ЛС !

Обади се и цитирай този код Т- 052

АГЕНЦИЯ K&G – КЛЮЧЪТ КЪМ ВАШИЯТ НОВ ДОМ

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 155,000€
  • Size: 98 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1992
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 7