Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане – 77 кв.м за 1104 €/кв.м

  • 85,000€
  • 1,104€/m²
Област Русе, гр. Русе, Възраждане
Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Русе, Възраждане - 77 кв.м за 1104 €/кв.м - Снимка #15
  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Русе, гр. Русе, Възраждане
  • 85,000€
  • 1,104€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

IBG Real Estates има удоволствието да Ви предложи за продажба този светъл тристаен апартамент, разположен на 1-ви етаж в жилищна сграда с централно отопление и асансьор. Имотът се намира в началото на кв. Възраждане в гр. Русе, в близост до два парка, тенис корт, много магазини, пазар, кафенета, ресторанти, автобусна спирка, училища, университет, детска градина и др.

Апартаментът е с обща площ от 76,67 кв.м. и се състои от просторен хол, отделна кухня с излаз на голяма остъклена тераса, 2 спални, баня с тоалетна. Апартаментът има голям потенциал за преустройство в просторен дом с перфектна локация, след модернизация.

реф: 10969

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 77 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 8