Продава се Тристаен апартамент в Севлиево – 116 кв.м за 998 €/кв.м

  • 115,770€
  • 998€/m²
Област Габрово, гр. Севлиево
Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #16 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 116 кв.м за 998 €/кв.м - Снимка #17
  • Apartment
  • Property Type
  • 116
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Габрово, гр. Севлиево
  • 115,770€
  • 998€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 116
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Мега Имоти Севлиево ексклузивно предлага тристаен апартамент за продажба в град Севлиево, ж.к. Митко Палаузов.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Площ – 116 кв.м.

3ти жилищен етаж

Хол, кухня, две спални, килер, гардеробна, баня, тоалетна, остъклена тераса

Продава се с мебелите и всички електроуреди : 4 броя TV, 3 климатика, хладилник с фризер, фризер, съдомиялна, пералня, микровълнова печка, вградени ел фурна и котлони, готварска печка на газ, 2 аспиратора.

Парно на газ.

СОТ, кабелна телевизия, интернет.

Жилището не се нужда от никакъв ремонт

Готов за живеене, без никакви забележки

– Цена: 227 000 лв.

Отделно се продават 2 броя гаражи с автоматични врати.

МЕГА ИМОТИ СЕВЛИЕВО предоставя консултация по правни въпроси и съдействие за финансиране на избрания от Вас имот.

За повече информация :

08******56 / 08******66

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 115,770€
  • Size: 116 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Газ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Севлиево
  • Region Област Габрово