Продава се Тристаен апартамент в Севлиево – 77 кв.м за 709 €/кв.м

  • 54,570€
  • 708€/m²
Област Габрово, гр. Севлиево
Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 77 кв.м за 709 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 77 кв.м за 709 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 77 кв.м за 709 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 77 кв.м за 709 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Севлиево - 77 кв.м за 709 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 1950
  • Building Year
For sale Agency
Област Габрово, гр. Севлиево
  • 54,570€
  • 708€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 1950
  • Building Year

Description

Мега Имоти Севлиево ексклузивно предлага за продажба тристаен апартамент в гр. Севлиево.

– Чиста жилищна площ – 77 кв.м.

– Намира се на 4ти етаж от общо 8.

– Състои се от – разпределителен коридор, всекидневна, две спални, кухня, баня и тоалетна отделно и тераса.

– Изложение – юг – север.

– Отопление – печка на дърва и на ток.

– Има възможност жилището да бъде газифицирано.

– Прилежащо избено помещение

Цена: 107 000 лева.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 54,570€
  • Size: 77 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1950
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Печка, камина
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Севлиево
  • Region Област Габрово