Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Тракия – 80 кв.м за 1212 €/кв.м

  • 96,900€
  • 1,211€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Тракия
  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Тракия
  • 96,900€
  • 1,211€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Тристаен ОБЗАВЕДЕН апартамент на СРЕДЕН ЕТАЖ в кв. Тракия. Жилището е с площ от 80 кв.м. и е разпределено както следва: коридор, ДВЕ спални, хол, кухня с усвоена тераса, баня, тоалет, голяма остъклена тераса. Подобрения: изцяло подменена PVC дограма, ВЪНШНА изолация,НОВА входна врата, остъклена тераса, подовите настилки са ламиниран паркет и теракота. Отоплението е решено посредством ЛОКАЛНО ПАРНО на пелети и КЛИМАТИК. Към апартамента има и избено помещение. Жилището се продава напълно ОБЗАВЕДЕНО с всички налични МЕБЕЛИ И ЕЛЕКТРОУРЕДИ. Изключително СВЕТЪЛ и ТОПЪЛ апартамент, което го прави подходящ както за живеене , така и за закупуване с цел ИНВЕСТИЦИЯ. Намира се във вход с КОНТРОЛИРАН достъп, в близост до хранителен магазин, детска градина, училище и автобусни спирки.

Обява № C470 – 4457

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ: Безкомпромисно обслужване до финализиране на сделката, като ще получите БЕЗПЛАТНИ юридически консултации, съдействие за получаване на ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ (до 100% финансиране!!!) при възможно НАЙ-ДОБРИ УСЛОВИЯ за клиента!

За повече информация посетете офиса ни на адрес гр.Шумен, ул. Цар Иван Александър 80; тел.08********55

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 96,900€
  • Size: 80 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 8