Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора – 100 кв.м за 1690 €/кв.м

  • 169,000€
  • 1,690€/m²
Област София-град, гр. София, Банишора
Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 100 кв.м за 1690 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1978
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Банишора
  • 169,000€
  • 1,690€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1978
  • Building Year

Description

Офертата е само за частни лица.

Продава се тристаен апартамент в кв. Банишора, София, разположен на четвърти етаж в панелна сграда. Жилището е напълно обзаведено и включва просторен хол, отделна кухня, две уютни спални, баня и тераса. Апартаментът е с функционално разпределение, което осигурява комфорт и удобство.

Кварталът Банишора е предпочитан заради спокойната си атмосфера и отличната инфраструктура. В близост се намират магазини, супермаркети, училища, детски градини и здравни заведения. Районът предлага удобен достъп до градски транспорт, включително автобусни и трамвайни линии, което прави придвижването до централните части на града бързо и лесно. Наблизо има паркове и зелени площи, подходящи за разходки и отдих.

Апартаментът е идеален за семейства, търсещи уютен и функционален дом, както и за инвестиция с добра доходност. Готов за нанасяне, без необходимост от допълнителни ремонти.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 169,000€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1978
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 8