Продава се Тристаен апартамент в София, Борово – 75 кв.м за 3200 €/кв.м

  • 240,000€
  • 3,200€/m²
Област София-град, гр. София, Борово
Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Борово - 75 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Борово
  • 240,000€
  • 3,200€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Реф. 012519

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен 19-и етаж в масивна ЕПК сграда в един от най-предпочитаните квартали на София кв. Борово.

Основни параметри:

– Площ: 75 кв.м

– Строителство: ЕПК, 1970 г.

– Етаж: 19 от 19

– Тераса пред хола.

Имотът е изцяло съвременно обзаведен и готов за нанасяне.

Жилището е топло, светло и с прекрасна панорамна гледка над града, благодарение на високия етаж. Отоплението е на ТЕЦ, допълнено с климатици за максимален комфорт.

Локация:

Борово предлага отлично развит градски транспорт, множество магазини, заведения, училища, детски градини и бърз достъп до бул. България , бул. Тодор Каблешков и МОЛ България. Районът е спокоен, уреден и предпочитан за живеене.

Имотът е подходящ както за собствен дом, така и за инвестиция с висока доходност.

За допълнителна информация и оглед свържете се с нас!

Предлагаме напълно безплатно съдействие при жилищно кредитиране от банка.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 240,000€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК