Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна – 98 кв.м за 1688 €/кв.м

  • 165,354€
  • 1,687€/m²
Област София-град, гр. София, Бояна
  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Бояна
  • 165,354€
  • 1,687€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

**Продава се 3-стаен апартамент в престижния квартал Бояна, София**

**Главни характеристики на имота:**

– **Локация:** София, кв. Бояна – един от най-зелените и спокойни райони на столицата, известен с красивата си природа и панорамни гледки към Витоша. Бояна предлага изключителното удобство на тихата, уютно разположена среда, съчетана с лесен и бърз достъп до централната част на града.

– **Цена:** 165,354 €

– **Обща площ:** 81 кв.м

– **Брой стаи:** 3

– **Брой спални:** 2

– **Брой бани с тоалетни:** 1

– **Апартаментът е изцяло вътрешен** – без крайни стени, което осигурява отлична топлоизолация и икономия на отопление през зимните месеци.

– **Ново строителство:** Апартаментът е част от модерна сграда, проектирана с внимание към детайлите и съобразена с всички съвременни изисквания за комфорт и енергийна ефективност.

– **Големи и светли помещения:** Просторната всекидневна е перфектното място за почивка и семеен уют, а функционалното разпределение позволява удобно организиране на вътрешното пространство.

– **Непосредствена близост до природата:** Насладете се на свежестта на чистия планински въздух и разходките в живописните околности на Бояна, които предлагат здравословен начин на живот.

**Описание на квартала:**

– **Престиж и удобство:** Бояна е един от най-предпочитаните квартали за живеене в София, предлагащ висок стандарт на живот, съчетан с уют и спокойствие. Районът е напълно пригоден за семейства, с добра инфраструктура и всички необходими услуги в близост.